1995'den itibaren yanınızdayız..

1995 yılında Antalya'da Kazım ve Namık Kemal Uçan kardeşler tarafından kuruldu. İlkeli ve dürüst ticari anlayışı sayesinde hızla büyüdü. Kısa sürede sektörde tercih edilen firmalar arasına girdi. Sürekli yenilenen ve gelişen Yedi Kardeşler, müşteri memnuniyetine koşulsuz öncelik vermiş ve kaliteyi Antalya'ya taşımıştır. Bayiliğini yaptığı firmaların yeni ürünlerini, güçlü dağıtım ağı sayesinde Antalya'daki işletmelerle hızla buluşturduğundan ve zengin bir müşteri portföyüne sahip olduğundan üretici firmaların da tercihi olmuştur. Sürekli artan talebe cevap vermek için dağıtımını yaptığı ürün yelpazesini sürekli geliştiren Yedi Kardeşler, karşılıklı memnuniyetle ticaret yapmaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Şirketimiz satış aşamasından teslim aşamasına kadar bayiliğini yaptığı ve sattığı her üründe Müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek onların istekleri doğrultusunda en kaliteliyi en optimal eder ile satmayı ticaretin temel koşulu olarak kabul etmiş ve uygulamıştır.
Sorunlarınıza cevap olmak görevimiz ve mutluluğumuzdur. İlk günkü hizmet heyecanımızla, varolduk, varız, varolacağız.

VİZYONUMUZ
Çağdaş ve Modern teknoloji ile dağıtım
Kalite ve Güven
Satış süresince müşteri-toptancı desteği
Güler yüzlü sıcak dostluklar
Her zaman uygun fiyatlar
Satış sonrası ürün iade koşullarının sağlanması
Karşılıklı güven ve saygı
Firma-Müşteri ilişkilerinde süreklilik
Hızlı teslimat
Artarak devam eden müşteri memnuniyeti
Çağdaş bir ticari anlayış

Deneyimli ve uzman kadro desteği yıllardır ilkelerimizden ödün vermeden, geniş bir müşteri portföyüne ulaşan firmamız, bundan sonrada yeni yatırımlar ve çağdaş pazarlama anlayışıyla siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verme azmiyle çalışmalarını sürdürecektir.

MİSYONUMUZ
İnanç ile çıkmış olduğumuz yolda daha çok çalışarak yeni başarılara imza atmaktır. Sürekli büyüyerek daha çok istihdam yaratmak ve faaliyet gösterdiğimiz kentin ekonomisine güç katmaktır.

Tüm Telif Hakları Saklıdır
Graphic & Design | Hakan AÇIKYOL | hacikyol@gmail.com